İSTANBUL BAYRAMPAŞA ALARKO CARRIER YETKİLİ SATICI 0212 618 93 93

Han Isı

1995 Yılında Bayrampaşa / İSTANBUL adresinde kurulan HAN ISI, yurt içi ve yurt dışında üstlendiği projelerde, son teknoloji ekipman ve tasarım yöntemlerini kullanarak en uygun ve doğru çözümlerin bulunmasına olanak sağlamaktadır.

HAN ISI; 1995 yılından beri HAN ISI; sürekli gelişen sektörde kaliteli, doğru ve uygulanabilir, uygun bütçeli  çözümlerle, müşterilerin güvenilir, güçlü teknik partneri ve çözüm ortağı olmaktadır. Tecrübelerimiz ışığında, mekanik tesisat mühendisliği konularında geçerli, ulusal ve uluslar arası şartnamelere uygun düzeyde çözümler üretmek firmamızın temel amacını oluşturmaktadır.

Firmamızın kuruluşundan bugüne kadar yaptığı işlerde, müşterileri memnuniyeti en öncelikli hedefimiz olmuştur. Bunu sağlamak için konularında deneyimli yönetici ve çalışanlarda oluşan, her türlü sorunu çözme becerisine sahip bir organizasyona sahibiz.

MİSYONUMUZ

HAN ISI mekanik proje ve danışmanlık konularında müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, güncel bilgi ve üst seviye teknoloji ile kaliteli hizmet sunmayı temel ilke edinmiştir.

HAN ISI, dürüstlük, tecrübe, titizlik, sabır, kurumsallık, mükemmeliyetçilik, uyumlu bir ekip ruhu ilkelerine bağlı kalmayı, mükemmel bir sonucun ortaya çıkması için gerek koşul olarak kabul eder. 

Bize Ulaşın Galeri